O nas

Restauracja MIJO to rodzinna firma prowadzona od 5 lat. Dla naszych klientów stale się rozwijamy i wzbogacamy o nowe doświadczenia. Dbamy o to, żeby nasi klienci czuli się w pełni usatysfakcjonowani z jakości świadczonych przez nas usług oraz mogli spędzić mile czas w naszym lokalu.

Przyjemne wnętrze, doskonała kuchnia oraz sympatyczna obsługa sprawiają, że Restauracja MIJO jest idealnym miejscem na codzienny obiad, jak również przyjęcie okolicznościowe. Miła i pomocna obsługa zapewni przyjemnie spędzony czas w naszym lokalu oraz zadba o wszelkie szczegóły podczas organizacji większych imprez.

Jesteśmy również otwarci na organizację imprez plenerowych. Posiadamy rollbar, grill, namioty i ławki, a więc wszystko, co niezbędne, by zorganizować niezapomnianą imprezę na świeżym powietrzu.

Znajdziecie nas w Szymanowie przy ul. Lotniczej 43 – tylko kilka minut jazdy samochodem od CH Marino w kierunku Trzebnicy (dojazd możliwy również autobusem linii 908 – lokal znajduje się tuż obok końcowego przystanku w Szymanowie).